Apie mus

1999 m. įkurtas nuosavas ūkis, kuriame pradėtos auginti pirmosios braškės 0,5 ha plote. Ūkyje kasmet buvo plečiami braškių plotai ir ieškomi būdai, kaip pagerinti braškių kokybę ir patenkinti vartotojų poreikius.

 

Buvo išbandomos įvairios braškių veislės, kurios labiausiai tiko mūsų klimato sąlygoms ir buvo atsparios įvairioms braškėms būdingoms ligoms. Laikui begant pirkėjai vis labiau vertino mūsų ūkyje užaugintas lietuviškas braškių uogas - tai paskatino plėsti ūkį, panaudojant Europos Sąjungos paramą. Parama buvo sėkmingai investuojama modernizuojant ūkį, jos pagalba buvo isigyta spec. technika, kuri padidino darbo našumą, palengvino darbuotojų darbo sąlygas ir sumažino braškių savikainą ir kas svarbiausia - pagerino kokybę.

 

Šiuo metu pirkejams galime pasiūlyti braškių, kurios dera nuo gegužes pabaigos iki spalio vidurio, tai pasiekti mums leidžia auginamos įvairios šių uogų veislės bei taikomos vėlinimo ir ankstinimo technologijas. Sėkmingai dirbame su dabartiniais mūsų klientais, bet visada ieškome naujų rinkų ir galimybių.

     Maloniai kviečiame bendradarbiauti!